Remax RB-T8 Bluetooth headset Vélemények. REMAX RB-T8 vezeték nélküli Bluetooth fejhallgató (fehér) a leggyakrabban ismételt kérdések az ügyfelektől

A Remax vezeték nélküli headset sikeresen ötvözi a magas funkcionalitást a stílusos megjelenéssel. A Bluetooth akár 10 m-es hatótávolsága lehetővé teszi a készülék párhuzamos használatát mobiltelefon tokban vagy zsebben. Nagy kapacitású akkumulátor biztosítja állandó munka fejhallgató körülbelül 8 napig, hívás módban - akár 6,5 óra.

A Remax T-8 headset könnyű és láthatatlan, ha hosszú ideig viseli. A fülhallgató és a fülhorog elasztikus műanyagból készült, biztonságosan tartja a készüléket a fülhallgatón anélkül, hogy kellemetlenséget okozna. A lakonikus elegáns forma könnyű teste alumíniumötvözetből készült.


A készülék meglehetősen elegáns stílusban készült, így tökéletesen kiemeli tulajdonosa ízlését. Ez a praktikus kiegészítő tökéletesen kiegészíti az Ön üzleti arculatát is. V modern társadalom a headset jelenléte automatikusan jelzi a sikeres és keresett üzletember státuszát, akinek fontos, hogy mindig kapcsolatban legyen.

A Remax T-8 vezeték nélküli Bluetooth headset lehetővé teszi, hogy kapcsolatban maradjon és telefonhívásokat fogadjon, miközben a tulajdonos vezet.

Sajátosságok:

Sztereó támogatás

Támogatja a 2 különböző eszköz egyidejű csatlakoztatását

A bal és a jobb fülhöz is tapad (a szerkezet előre-hátra csavarható)

Az angol értesítések támogatása (jó és jól hallható angolul beszél)

Mikrofon Jó minőség

Elegáns dizájn fejhallgatók. Ovális, fényes felülettel

Műszaki adatok:


Frekvencia: 2,402-2,480G.

Ellenállás: 16

Érzékenység: 92 ± 3dB

Torzítás: ± 1%

Teljesítmény: 10mW

Mikrofon érzékenység: akár 41dB ± 3dB

Bluetooth: 4.1

Működési távolság: akár 10 méter.

Beszélgetési idő: 1,5-5 óra.

Töltési idő: 2-3 óra.


Márka: Remax

Mobileszköz-tartozékok webáruházunkban megvásárolhatja:

Gyártó: Remax
Modell: RB-T8
Bluetooth verzió: V4.1


Dalnos

A fő

Garancia 3 hónap

AnyagAlumínium ötvözet

kereskedői kód 4833

Szín fehér

Egyetemes Igen

Gyártó REMAX

Csomag

A termék súlya csomagolással együtt 0,113 kg

Csomag mérete (H x Ma x Szé)18 x 3 x 7,5 cm, 0,0004 m3.

A termék garanciája 3 hónap. Ebben az időszakban bármilyen garanciális szolgáltatással kapcsolatos kérdéssel fordulhat áruházunkhoz.
Mindig igyekszünk megfelelni az ügyfelek igényeinek. Ha valamilyen okból ki szeretné cserélni vagy visszaküldeni a terméket (nem jött be, nem tetszett), ezt a vásárlástól, illetve postai úton történő átvételtől számított 7 napon belül megteheti (átvételi pont, kiszállítás futárral).

A Remax T8 Bluetooth Headset sikeresen ötvözi a magas funkcionalitást a stílusos megjelenéssel. Könnyű és hosszú viselés esetén láthatatlan. A készülék elegáns stílusban készült, így tökéletesen kiemeli tulajdonosa ízlését. Ez a praktikus kiegészítő tökéletesen kiegészíti az Ön üzleti arculatát is. A modern társadalomban a headset jelenléte automatikusan jelzi a sikeres és keresett üzletember státuszát, akinek fontos, hogy mindig kapcsolatban legyen.

A headset lehetővé teszi, hogy kapcsolatban maradjon és telefonhívásokat fogadjon, miközben a tulajdonos vezet. A kiváló minőségű HD-mikrofon zavartalan beszélgetést tesz lehetővé, a fülhallgatón keresztül is hallgathat zenét. Így a Remax T8 Bluetooth Headset egy olyan eszköz, amely nemcsak stílusos megjelenés, hanem maximális funkcionalitást biztosít a felhasználó számára.

Gyártó: Remax
Modell: RB-T8
Bluetooth verzió: V4.1
Beszélgetési idő: 4-5 óra
Készenléti idő: 95-120 óra
Dalnos

699 RUB


A Remax T8 Bluetooth Headset sikeresen ötvözi a magas funkcionalitást a stílusos megjelenéssel. Könnyű és hosszú viselés esetén láthatatlan. A készülék elegáns stílusban készült, így tökéletesen kiemeli tulajdonosa ízlését. Ez a praktikus kiegészítő tökéletesen kiegészíti az Ön üzleti arculatát is. A modern társadalomban a headset jelenléte automatikusan jelzi a sikeres és keresett üzletember státuszát, akinek fontos, hogy mindig kapcsolatban legyen.

A headset lehetővé teszi, hogy kapcsolatban maradjon és telefonhívásokat fogadjon, miközben a tulajdonos vezet. A kiváló minőségű HD-mikrofon zavartalan beszélgetést tesz lehetővé, a fülhallgatón keresztül is hallgathat zenét. Így a Remax T8 Bluetooth Headset egy olyan eszköz, amely nemcsak stílusos megjelenést kölcsönöz, hanem maximális funkcionalitást is biztosít a felhasználó számára.

Gyártó: Remax
Modell: RB-T8
Bluetooth verzió: V4.1
Beszélgetési idő: 4-5 óra
Készenléti idő: 95-120 óra
Dalnos

Még egy üdvözlet minden muszkovitának! Ma a Remax márka egy jó és megfelelő bluetooth (4.1-es verzió) fülhallgatóját ismertetjük. A fő jellemzők, hogyan ül az "arc arcán", a teljes készlet áttekintése - minden a vágás alatt van.

Szokásos háttértörténet
Lapátos okostelefonokra váltva (közülük az első az első Xiaomi Redmi Note volt) egy meglehetősen rövid séta után rájöttem, hogy jó lenne feltenni egy headsetet. A telefonomat a táskámban hordom, mindegyik csomónak elég idegesítő volt odamászni. A boltban találtam egy Bluetooth 3.0 Roman S301 headsetet (szintén nem rossz), vettem többet zenehallgatáshoz (két fülre), de úgy döntöttem, felveszem - azonnal észrevehetően kényelmesebb lett. A használati séma szabványos volt - bejött a hívás, felemelte a kezét - nézett Peblára, aki hív - megnyomta a gombot és beszél. De a fülhallgatónak volt egy mínusza - a nyakba akasztották, és folyamatosan, amikor levettem a táskát, összehúzták vele. Ráadásul a Vidocq-ja (fejhallgatója) már elég kopott volt, és általában - valami újat akart.
A kúszás után Ali tekintetét egy ilyen „hallókészülék” stílusú fülhallgató vonzotta. További plusz volt, hogy a headset nem noname volt, hanem valamilyen márkájú. Az internetről származó információk alapján a Remax különféle mobil kiegészítők (szemüvegek, power bankok, headsetek stb.) gyártására specializálódott.

Időközben az első telefon elfogyott, a második meg lett vásárolva - Xiaomi Redmi Note 2 az augusztusi Ali akción. Szinte azonnal megrendelték ezt a headsetet ehhez a vállalkozáshoz, kuponnal együtt. Nem tudom, hogy az eladó most miért emelte fel ÍGY az árcédulát, de az akció napján jobban ízlett, a kupon felhelyezése után pedig még jobban:D

A headset főbb jellemzői:
Teljes név: Remax RB-T5
Bluetooth verzió: V4.1
Mód támogatás: Headset / kihangosító / A2DP / AVRC / APT-X
Beszélgetési idő: 4-6 óra
Zenehallgatási idő: 4-5 óra
Készenléti üzemmód (egyszerűen a telefonhoz csatlakoztatva, anélkül, hogy beszédtől/zenétől megerőszakolnák): 200 óra

Jellemzők:
1. A sztereó támogatása
2. Támogatás az egyidejű csatlakozáshoz 2 különböző eszközhöz egyszerre
3. A bal és a jobb fülhöz is tapad (a szerkezet előre-hátra csavarható)
4. Az angol értesítések támogatása (jó és jól hallható angolul beszél)
5. Kiváló minőségű mikrofon

Felszerelés:
1x headset
1 x microUSB kábel
1x kézikönyv + garancia

Részletek:
Ahogy a rendelés felső képernyőképen is látható - augusztus 25-én rendeltem meg. A kiszállítás villámgyorsan sikerült - már 5-én átvettem a postán.

Egy közönséges szürke táskába volt csomagolva (sajnos fotót nem találtam róla), a zacskó belsejében egy szalaggal felcsavart doboz volt. Általában - normál csomagolásban:

A doboz elején egy hologram látható, amely igazolja a termék eredetiségét.

Megnéztem a Redmi Note 2-emet, a vonalkód segítségével a böngésző felment az oldalra, ahol azonnal beírtam a vonalkód alá a számot. Ennek eredményeként - egy zöld pipa, azaz. a termék amolyan igaz, eredeti.

A doboz hátulján egy szabványos bla-bla található a jellemzőkről:

A doboz egyik oldalfalán ismét fel vannak tüntetve a készülék főbb tulajdonságai, alul pedig egy matrica is található, amelyről különösen az látszik, hogy a beépített akkumulátor 100mAh-s, illetve a A kommunikációs hatótáv 10 méter:

Már ideje kinyitni a dobozt. Alulról húzva nyílik:

Húzza ki és nézze meg a következő képet:

Fogjuk a nyelvet, és kihúzzuk a fülhallgatóval ellátott rekeszt, kicsit később értékeljük. Vegye figyelembe az alsó doboz tartalmát:

Ahogy írták - ehhez került még kábel, garancia, kézikönyv, fiatal műbőr tokja, bőre:D

MicroUSB kábel lapos típusú, márkás, logókkal, hossza 33 cm:

A kábelt tartalmazó tok, logóval. Őszintén szólva - a minősége olyan.Eh...nem is tudom mi:D A boncolásnál kicsit szagoltam,most megszagoltam -szag már nincs. Egyszóval átlagos a minőség, és semmi okot nem látok arra, hogy húzzam benne a kábelt – egyből vissza is dobtam a dobozba.

Utasítás. Két nyelv - angol és kínai. Normálisan van megírva, meglehetősen egyszerű megérteni, hogyan kell dolgozni a headsettel, valamint hogyan kell csatlakozni egy eszközhöz / eszközökhöz. Csináltam pár képet infóval, hátha valakinek hirtelen jól jön (a spoiler alatt).

Utasítás






Itt az ideje, hogy vessen egy pillantást magát a headsetet. Fotó eltávolított fülpárnával:


Itt van egyből egy kis kitérő. Ahogy fentebb is látható, NINCS tartalék fülpárna a készletben, ezért azt javaslom, hogy ne veszítse el. Viszont nem véletlenül sikerült lehúznom, elég erősen tapad (a régi római S301-ben már két darabot elvesztettem, elég gyengén tartottak).

Fotó innen hátoldal... A test kellemes tapintású - fém (mikrofon rész) + puha tapintású műanyag:

A headset elemei forognak-pörögnek (lásd az utasításokat), vagyis könnyedén a füledre illesztheted (jobbra vagy balra):

Fent látjuk a hangerőszabályzó gombokat és egy multifunkcionális gombot a mikrofon területén.


A hangerőszabályzó gombok fő funkciója tulajdonképpen a hangerőszabályozás, valamint (hosszú lenyomással) - a telefonon lévő számok előre-hátra görgetése a listában.
A többfunkciós gomb fő funkciói:
1) hívás fogadása/felvétele
2) zeneszám lejátszása / szüneteltetése
3) hosszan lenyomva (miközben csatlakozik a telefonhoz) - tárcsázza az utoljára tárcsázott számot
4) gyors dupla kattintás - módosítsa az értesítések nyelvét (két nyelv áll rendelkezésre - angol / kínai)
Ezek nem mindegyik függvény, hanem azok, amelyeket ténylegesen használtam/használok. A többit lásd az utasításokban.

Nézzük hátulját. Van egy headset be-/kikapcsoló kar, egy microUSB csatlakozó és egy LED. Két színben világít - pirosan (töltéskor, vagy amikor kikapcsoljuk/bekapcsoljuk a headsetet) és kéken (eszközök keresésekor időszakosan villog a csatlakozás során, valamint folyamatosan kéken világít, ha a készülék teljesen fel van töltve).

Most pedig kapcsolódjunk. Tesztalanyaként ugyanaz a Xiaomi Redmi Note 2. A csatlakozási folyamat szabványos:
1) húzza a kart "Be" állásba a headseten
2) Kapcsolja be a Bluetooth-t a készülékünkön, és keressen egy headsetet, ezt így hívják:

3) megnyomjuk a kapcsolatot, a headset kérni fogja a PIN kódot - írja be a 0000-et a telefonba.
4) a headset kellemes női hangon bejelenti a "Sikeres párosítást" - ez az, a headset készen áll a működésre
Felhívom a figyelmet a telefon állapotsorára is (emlékeztem - ez a MIUI V7) - egy ilyen ovális megjelent a közepén, ez mutatja a fülhallgató aktuális töltését, miközben nem telepítettem semmit. NAGYON praktikus dolog. Miért? Ez egy kicsit alacsonyabb lesz (kb. alacsony töltés)

Üzemeltetési tapasztalat:
1) munkakör
10 méterről van írva. A valóságban még egy kicsit többet is. Ugyanakkor a hang nem szakad meg / torzul a fülhallgatótól való távolság növekedése miatt - ugyanolyan tiszta.
2) "energiatakarékos" mód
A headset energiatakarékos üzemmóddal rendelkezik. Azok. Ha 10 percen belül nem talál csatlakoztatható eszközt (csak azokat az eszközöket keresi, amelyekhez már csatlakoztatva van), akkor a rendszer kikapcsol. Ebben az esetben a kar természetesen "Be" állásban marad.
3 értesítések
Itt vannak pluszok és mínuszok.
profik- az értesítések nagyon jók, kellemes női hangon ejtik, minden szó jól hallható. A jelentésük egyszerű ("Bekapcsolás", "Párosítás ...", "Sikeres", "Bejövő hívás" stb.), szerintem még az is tökéletesen érteni fog mindent, aki nem különösebben járatos angolul.
Mínuszok:
- ha a töltés alacsony, 15 másodpercenként ismétlődik, így ideje feltölteni a headsetet. Hasznos, igen, de a valóságban így is kb 3-4 hívást kezdeményezhetsz (összesen - akár 20+ percet is így pontosan), készenléti módban pedig egy-két óráig is eltarthat. Sőt, ha valaki felveszi Önt, és a töltés átlépi a kritikus határt egy beszélgetés során, a headset elakad a beszélgetőpartnere, kiejti a mondatát, miközben Ön nem fogja hallani, amit a beszélgetőpartner mond. Ezért jobb, ha nem hozzuk alacsony töltésre. Szerencsére, ahogy fentebb is írtam - tovább Android okostelefonok(legalább – MIUI V7) a headset aktuális töltöttségét mutatja.
- óta Ezt a headsetet a Pebble Steel-lel együtt használom - néha előfordul a következő lehetőség: bejövő hívás érkezik, a headset boldogan kezdi kimondani: "Incoming call number" blabla "(számokban beszél angolul)), felemelte a kezét, hogy megnézze, ki hív, nyomja meg az órán lévő gombot a hívás fogadásához - A hívást fogadja, de a headset ezt nem érti, és továbbra is diktálja a számot. Ugyanakkor a másik végén a beszélgetőpartner üvöltözni kezd, hogy "ale, ale", de ezt nem fogod hallani - mert a headset nem tudja, hogy a hívás érkezett. Lehet, hogy valahol ütközés van a két eszköz között, talán a MIUI V7 is benne van ebben (már béta verzióban van) - de ebben az esetben jobb, ha a hívást a headset gomb megnyomásával fogadja.
4) munkaidő
Jó. Nem mondom, hogy nagyon sokáig kitart, de elfogadható. "Átlagon felüli" terhelési módban kb egy hétre elég, közben gyakran bekapcsolom a rádiót/zenét séta + beszélgetés közben kb ~3 órát. Körülbelül 1 órát tölthet egy fillérrel.
5) hangminőség
Örülök, komolyan. A hang tiszta, az apt-X kodek jelenléte jelzi.

Kis lábjegyzet az apt-X-hez

Az Apt-X kodek ADPCM hangfeldolgozási technológiát használ, amely veszteségmentes adattömörítés, 16 és 24 bites feldolgozás támogatásával és akár 120 dB-es dinamikatartománnyal. Valójában a különbségek közte és az MP3 / AAC kodekek között ugyanazok, mint az MP3 / WMA és a FLAC / WAV tömörített hangfájlok között. Ugyanakkor az Apt-X kodek további feldolgozás nélkül képes MP3-ban és AAC-ban kódolt hangot továbbítani anélkül, hogy annak minősége romlana.


A másik oldalon is tisztán hallanak, semmi gurgulázás, "hangok a vödörből" stb. Emlékszem, amikor a régi római S301-en beszéltem - gyakran mondták, hogy a hang gurgulázik, és kérték, mondjam el még egyszer. Ilyen itt még nem történt.
Az egyetlen dolog - a hang halk. Lehet, hogy megint a MIUI V7-ben van a probléma, és ez a probléma megoldható valamiféle hangerősítő telepítésével a ViPER4Android, de ez nem zavar (igazából szerintem ha gyakran hallgatsz zenét, de erre én vegyen teljes értékű fejhallgatót).

Az ítélet jó, használható headset. Kiváló hallhatóság, nincs probléma a fő funkcióval (beszélgetés), jó autonómia (egy teljes hét az "átlagon felüli" üzemmódban). Az árnyalatok közül - csendes hang (pontosabban átlagos hangerő), néha bosszantó beépített értesítés (nullára tompítja a beszélgetést / zenét).

Nos, összefoglalva - hogyan néz ki az arcon. Borotválatlan alom – nehéznek bizonyult ez a hét:D

+11 vásárlását tervezem Hozzáadás a kedvencekhez Tetszett az értékelés +13 +34

Bluetooth Remax Az RB-T8 Black egy Bluetooth headset, amely nem csak stílusos megjelenésű, de maximális funkcionalitást is biztosít. A szél vagy az idegen zaj nem probléma, a zajcsökkentő technológiák mindig aktív üzemmódban vannak. Bekapcsolt állapotban egy kellemes hang tájékoztat az akkumulátor hátralévő idejéről, az aktív párosításról vagy annak elvesztéséről. A nagyobb kényelem érdekében a tokon egy többfunkciós gomb található. A hívás fogadásához nyomja meg egyszer, az elutasításhoz pedig tartsa lenyomva 3 másodpercig.

Általános tulajdonságok:

  • Gyártó: Remax
  • Származási ország: Kína;
  • Eszköz: Bluetooth headset;
  • Multipoint - két eszköz támogatása: Igen;
  • Beszélgetési idő (készenléti): akár 5 óra (akár 120 óra);
  • Bluetooth verzió: 4.1;
  • Hatássugár: 10 m;
  • Súly: 9 g.

A gyártó fenntartja a jogot, hogy előzetes értesítés nélkül módosítsa a Remax RB-T8 Bluetooth headset szerkezetét, kialakítását és felszereltségét. A félreértések elkerülése érdekében az eszközök vásárlásakor tájékozódjon az eladótól. Az oldalon található összes információ tájékoztató jellegű, és semmilyen körülmények között nem minősül nyilvános ajánlattételnek, amelyet a 437. cikk (2) bekezdése határoz meg. Polgári törvénykönyv Orosz Föderáció... Felhívjuk figyelmét, hogy a termékről, a gyártóról, az élettartamról és a jótállási időről a legpontosabb információ a gyártó hivatalos honlapján található. A weboldalunkon a termékre vonatkozó információk tájékoztató jellegűek. A gyártó fenntartja a jogot bármely termék konfigurációjának megváltoztatására a kereskedelmi szervezetek értesítése nélkül. Ha kérdése van ezzel a termékkel kapcsolatban, forduljon menedzsereinkhez. Szívesen elmondjuk Önnek a moszkvai Naviglon online áruházunkban, hogy hol vásárolhat olcsón (alacsony áron) a Remax RB-T8 Bluetooth headsetet, és hogyan kell ezt helyesen, otthonhoz közeli környezetben megtenni, mintha a lakásodban voltál, és kihúztál egy szerencsejegyet. Mi is készek vagyunk válaszolni következő kérdéseket amelyekkel rendelkezhet, nevezetesen: garancia, szerviz, áttekintés, jellemzők, összehasonlítás. Ha érdekel kínai telefonok, táblagépek nagy- és kis-nagykereskedelem Huawei, ZTE, Meizu, LENOVO, THL, Xiaomi, ZOPO, OPPO, CoolPad, Jiayu, SJCAM, CHYI, X-Doria, Spigen, Supcase, iNEW, STAR, Pulid , HOCO , Orico, Baseus, Snowkids, Ringke, Nillkin, Bluedio, Ugreen, TOPK, ROCK, Eplutus, Ainol, Pipo, Cube, Ramos, Onda, Chuwi, Vido, iFive, KNC, OXO, Hyundai, iOcean, M-HORSE , Mpai , Ulefone olcsón Moszkvában, Szentpéterváron, Novoszibirszkben, Jekatyerinburgban, Nyizsnyij Novgorodban, Kazanyban, Szamarában, Omszkban, Cseljabinszkban, Rostov-on-Don, Ufa, Volgograd, Krasznojarszk, Perm ,. Voronyezs és Oroszország, kérdezzen minket erről.

A Remax RB-T8 Bluetooth headset tanúsítvánnyal rendelkezik, és az Orosz Föderáció területén garanciális szervizelés tárgyát képezi.

Remax RB-T8 Bluetooth headset a Naviglon online áruházból, amely a tanúsított berendezések vezető gyártója és forgalmazója az Orosz Föderációban és a FÁK-ban.

A Remax RB-T8 Bluetooth headset jótállási idejét a gyártó határozza meg, és az a jótállási jegyen van feltüntetve.

Ha webáruházunkban vásárol Remax RB-T8 Bluetooth headsetet, kiváló minőségű és minősített terméket kap.

Ha hiba van a Remax RB-T8 Bluetooth headset leírásában, kérjük, jelezze az Ön számára megfelelő módon.

Ügyfelek kérdései:

A vásárlók leggyakrabban feltett kérdései:

Látogató:
Helló! Kérem, árulja el, hogy az Ön üzletében miért alacsonyabbak a Remax RB-T8 Bluetooth headset árai, mint a többinél, sőt néha sokkal alacsonyabbak?


Válasz:
Helló! Üzletünk törzsvásárlónak működik, és nem azon az elven, hogy hetente egyszer 100%-os haszonnal adunk el Remax RB-T8 Bluetooth headsetet. Nagyon köszönjük, hogy megkérdeztek minket! Jöjjön el hozzánk vásárolni, szívesen látunk üzletünkben!

Online internetes bolt honlapja: 9 év együtt

Moszkvai iroda

105275, Moszkva, 53, Budenny Ave., 2. bldg., B13

mob_info