Kufje Bluetooth Remax RB-T8 Vlerësime. Kufje Bluetooth me valë REMAX RB-T8 (E bardhë) Pyetja më e shpeshtë nga klientët

Kufjet me valë të prodhuara nga Remax kombinojnë me sukses funksionalitetin e lartë me një pamje elegante. Gama e Bluetooth deri në 10 m bën të mundur përdorimin e pajisjes paralelisht me celular në një kasë ose xhep. Bateria e fuqishme ofron punë të përhershme kufje për rreth 8 ditë, në modalitetin e thirrjes - deri në 6,5 orë.

Kufjet Remax T-8 kanë një peshë të vogël, janë të padukshme kur përdoren për një kohë të gjatë. Kufja dhe kapaku janë prej plastike elastike, e mbajnë pajisjen në mënyrë të sigurt në vesh pa shkaktuar shqetësim. Trupi i lehtë i një forme elegante koncize është bërë nga aliazh alumini.


Pajisja është bërë në një stil mjaft elegant, kështu që do të theksojë në mënyrë të përkryer shijen e pronarit të saj. Ky aksesor praktik do të plotësojë gjithashtu në mënyrë të përkryer imazhin e biznesit tuaj. V shoqëri moderne prania e një kufjeje tregon automatikisht statusin e një biznesmeni të suksesshëm dhe të kërkuar, për të cilin është e rëndësishme të jeni gjithmonë në kontakt.

Kufjet Bluetooth me valë Remax T-8 ju mundësojnë të qëndroni të lidhur dhe të merrni telefonata ndërsa pronari është duke vozitur.

Veçoritë:

Mbështetje Stereo

Mbështetje për lidhje të njëkohshme me 2 pajisje të ndryshme njëherësh

Ngjitet si në veshin e majtë ashtu edhe në atë të djathtë (dizajni mund të përdredhet përpara dhe mbrapa)

Mbështetje për njoftimet në anglisht (ajo, flet mirë dhe qartë anglisht)

Mikrofoni Cilesi e larte

Dizajn elegant kufje. Formë ovale me fund me shkëlqim

Specifikimet teknike:


Frekuenca: 2,402-2,480G.

Rezistenca: 16

Ndjeshmëria: 92±3dB

Shtrembërimi: ±1%

Fuqia: 10 mW

Ndjeshmëria e mikrofonit: deri në 41dB±3dB

Bluetooth: 4.1

Distanca e punës: deri në 10 metra.

Koha e bisedës: 1.5 - 5 orë.

Koha e karikimit: 2-3 orë.


Emri i markës: Remax

Në dyqanin tonë online të aksesorëve për pajisje celulare mund të blini gjithashtu:

Prodhuesi: Remax
Modeli: RB-T8
Versioni Bluetooth: V4.1


farnos

Kryesor

Garanci 3 muaj

MaterialiAliazh alumini

kodi i shitësit 4833

Ngjyrë E bardha

Universale po

Prodhuesi REMAX

Paketa

Pesha e mallit me paketim 0.113 kg

Madhësia e paketimit (L x L x F)18 x 3 x 7,5 cm, 0,0004 m3.

Garancia për mallrat është - 3 muaj. Gjatë kësaj periudhe, ju mund të kontaktoni dyqanin tonë për çdo çështje garancie.
Ne gjithmonë përpiqemi të plotësojmë nevojat e blerësit. Nëse për ndonjë arsye dëshironi të ndërroni ose ktheni produktin (nuk u përshtat, nuk ju pëlqeu), kjo mund të bëhet brenda 7 ditëve nga data e blerjes ose marrjes me postë (pika e marrjes, dërgesa me korrier ).

Kufjet Bluetooth Remax T8 kombinojnë me shumë sukses funksionalitetin e lartë me pamjen elegante. Është i lehtë në peshë dhe nuk vërehet kur përdoret për një kohë të gjatë. Pajisja është bërë në një stil elegant, kështu që do të theksojë në mënyrë të përkryer shijen e pronarit të saj. Ky aksesor praktik do të plotësojë gjithashtu në mënyrë të përkryer imazhin e biznesit tuaj. Në shoqërinë moderne, prania e një kufjeje tregon automatikisht statusin e një biznesmeni të suksesshëm dhe të kërkuar, për të cilin është e rëndësishme të jeni gjithmonë në kontakt.

Kufjet ju lejojnë të qëndroni të lidhur dhe të merrni telefonata ndërsa pronari është duke vozitur. Një mikrofon HD me cilësi të lartë do t'ju ofrojë një bisedë pa ndërhyrje, dhe gjithashtu mund të dëgjoni muzikë përmes kufjeve. Kështu, kufjet Bluetooth Remax T8 janë një pajisje që jo vetëm ka një stil elegant pamjen, por gjithashtu i ofron përdoruesit e saj funksionalitetin maksimal.

Prodhuesi: Remax
Modeli: RB-T8
Versioni Bluetooth: V4.1
Koha e bisedës: 4-5 orë
Koha e gatishmërisë: 95-120 orë
farnos

699 fshij.


Kufjet Bluetooth Remax T8 kombinojnë me shumë sukses funksionalitetin e lartë me pamjen elegante. Është i lehtë në peshë dhe nuk vërehet kur përdoret për një kohë të gjatë. Pajisja është bërë në një stil elegant, kështu që do të theksojë në mënyrë të përkryer shijen e pronarit të saj. Ky aksesor praktik do të plotësojë gjithashtu në mënyrë të përkryer imazhin e biznesit tuaj. Në shoqërinë moderne, prania e një kufjeje tregon automatikisht statusin e një biznesmeni të suksesshëm dhe të kërkuar, për të cilin është e rëndësishme të jeni gjithmonë në kontakt.

Kufjet ju lejojnë të qëndroni të lidhur dhe të merrni telefonata ndërsa pronari është duke vozitur. Një mikrofon HD me cilësi të lartë do t'ju ofrojë një bisedë pa ndërhyrje, dhe gjithashtu mund të dëgjoni muzikë përmes kufjeve. Kështu, kufjet Bluetooth Remax T8 janë një pajisje që jo vetëm ka një pamje elegante, por gjithashtu i ofron përdoruesit e saj funksionalitetin maksimal.

Prodhuesi: Remax
Modeli: RB-T8
Versioni Bluetooth: V4.1
Koha e bisedës: 4-5 orë
Koha e gatishmërisë: 95-120 orë
farnos

Një tjetër përshëndetje për të gjithë Muskovitët! Sot do të kemi një rishikim të një kufjeje të mirë dhe të përshtatshme bluetooth (versioni 4.1) nga marka Remax. Karakteristikat kryesore, si ulet në "fytyrën e fytyrës", një përmbledhje e konfigurimit - gjithçka është nën prerje.

Si sfond i zakonshëm
Pasi kalova në telefonat inteligjentë me lopatë (i pari prej tyre ishte i pari Xiaomi Redmi Note), pas një periudhe mjaft të shkurtër ecjeje, kuptova se do të ishte mirë që të vendosja një kufje. E mbaj telefonin në çantë, ngjitja atje më sforcoi shumë shpejt për çdo tufë. Kishte një kufje Bluetooth 3.0 Roman S301 në depo (gjithashtu jo keq), bleva më shumë për të dëgjuar muzikë (për dy veshë), por vendosa ta marr - menjëherë u bë dukshëm më i përshtatshëm. Skema e përdorimit ishte standarde - vjen një telefonatë, ngriti dorën - shikoi Peblën që po thërriste - shtypi butonin dhe foli. Por kufja kishte një minus - ishte e varur në qafë dhe vazhdimisht, kur hiqja çantën, e tërhiqja së bashku me të. Plus, videoregjistruesi i saj (kufjet) ishte tashmë goxha i dobët dhe me të vërtetë - doja diçka të re.
Pasi u zvarrita mbi Aliun, një kufje e tillë në stilin e ala "aparat dëgjimi" më ra në sy. Ishte gjithashtu një plus që kufjet nuk ishin pa emër, por me një lloj marke. Duke gjykuar nga informacionet nga interneti, Remax është e specializuar në prodhimin e aksesorëve të ndryshëm celularë (syze, power bankë, kufje, etj.).

Ndërkohë, telefoni i parë është shitur, i dyti është blerë - Xiaomi Redmi Note 2 në shitjen e gushtit Ali. Pothuajse menjëherë, kjo kufje është porositur së bashku me kuponin për këtë rast. Nuk e di pse shitësi tani po e rrit kaq shumë çmimin, por në ditën e shitjes ishte më e shijshme, dhe pas aplikimit të kuponit - aq më tepër: D

Karakteristikat kryesore të kufjeve:
Emri i plotë: Remax RB-T5
Versioni Bluetooth: V4.1
Mënyrat e mbështetjes: kufje / pa duar / A2DP / AVRC / APT-X
Koha e bisedës: 4-6 orë
Koha e dëgjimit të muzikës: 4-5 orë
Modaliteti i gatishmërisë (kur sapo është lidhur me telefonin, pa biseda/abuzime me muzikë): 200 orë

Karakteristikat:
1.Mbështetje stereo
2. Mbështetje për lidhje të njëkohshme me 2 pajisje të ndryshme njëherësh
3. Ngjitet si në veshin e majtë ashtu edhe në atë të djathtë (dizajni mund të përdredhet përpara dhe mbrapa)
4. Mbështetje për njoftimet në anglisht (është, flet anglisht mirë dhe qartësisht i dëgjueshëm)
5. Mikrofon me cilësi të lartë

Pajisjet:
1 x kufje
1 x kabllo microUSB
1 x manual + garanci

Detaje:
Siç mund ta shihni në pamjen e sipërme të ekranit të porosisë, e porosita në 25 gusht. Dorëzimi doli të ishte i shpejtë - e mora tashmë në zyrën postare në datën 5.

Ishte e paketuar në një çantë të zakonshme gri (për fat të keq, nuk gjeta foto të saj), brenda çantës kishte një kuti të mbështjellë me shirit. Në përgjithësi - paketuar mirë:

Në pjesën e përparme të kutisë, mund të shihni një hologram për të verifikuar vërtetësinë e produktit.

Kontrollova përmes Redmi Note 2, duke përdorur barkodin, shfletuesi shkoi në sit, ku futa menjëherë numrin nën barkod. Si rezultat - një tik-tak jeshil, d.m.th. produkti është si trub, origjinal.

Në anën e pasme të kutisë është një standard bla blah për karakteristikat:

Në njërën nga anët anësore të kutisë tregohen edhe një herë veçoritë kryesore të pajisjes, dhe në fund ka edhe një ngjitëse, nga e cila, në veçanti, mund të shihet se bateria e integruar është 100 mAh dhe diapazoni i komunikimit është 10 metra:

Është koha për të hapur kutinë tashmë. Hapet duke e tërhequr nga poshtë:

Ne shtrihemi dhe shohim foton e mëposhtme:

Marrim gjuhën dhe nxjerrim ndarjen me kufje, do ta vlerësojmë pak më vonë. Merrni parasysh përmbajtjen e kutisë së poshtme:

Siç ishte shkruar - kësaj iu shtua një kabllo, një garanci, një manual, një kuti dhe lëkura e një lëkure të re: D

kabllo microUSB lloji i sheshtë, marke, me logo, gjatesi 33 cm:

Rasti në të cilin shtrihej kablloja, me logo. Sinqerisht - cilësia është si E ... as nuk e di se çfarë: D Në hapje mori pak erë, tani e nuhata - nuk ka më erë. Me pak fjalë, cilësia është mesatare, dhe nuk e shoh pikën në tërheqjen e kabllit në të - menjëherë e hodha përsëri në kuti.

Udhëzim. Dy gjuhë - anglisht dhe kinezisht. Është lyer normalisht, është mjaft e thjeshtë të kuptosh se si të punosh me kufjet, si dhe si ta lidhësh atë me pajisjen / pajisjet. Kam bere disa foto me info, ndoshta dikush do t'i vije ne dobi papritmas (nen spoiler).

Udhëzim






Koha për t'i hedhur një sy vetë kufjeve. Foto me jastëkun e veshit të hequr:


Këtu është një digresion i lehtë. Siç mund ta shihni më lart, NUK ka jastëkë rezervë të veshit në komplet, kështu që ju rekomandoj të mos e humbni atë. Sidoqoftë, nuk arrita ta heq rastësisht, ai mbahet mjaft fort (në S301 të vjetër romak tashmë kam arritur të humbas dy pjesë, ato mbaheshin mjaft dobët).

Foto nga ana e kundërt. Rasti është i këndshëm në prekje - metal (pjesa e mikrofonit) + plastikë nga prekja e butë:

Elementet e kufjeve rrotullohen dhe rrotullohen (shih udhëzimet), domethënë, mund ta vendosni lehtësisht në veshin tuaj (djathtas ose majtas):

Më sipër, ne shohim butonat e kontrollit të volumit dhe një buton shumëfunksional në zonën e mikrofonit.


Funksionet kryesore të butonave të volumit janë, në fakt, kontrolli i volumit, dhe gjithashtu (me një shtypje të gjatë) - lëvizja nëpër gjurmët në telefon përpara dhe mbrapa nëpër listë.
Funksionet kryesore të butonit shumëfunksional:
1) pranoni / mbuloni një telefonatë
2) luaj/pauzë pjesë muzikore
3) Shtypni gjatë (kur lidheni me telefonin) - thirrni numrin e fundit të thirrur
4) klikim i shpejtë i dyfishtë - ndryshoni gjuhën e njoftimeve (dy gjuhë janë të disponueshme - anglisht / kinezisht)
Këto nuk janë të gjitha funksionet, por ato që kam përdorur/përdor në të vërtetë. Shihni udhëzimet për pjesën tjetër.

Le të shohim në pjesën e pasme. Ekziston një levë ndezëse/fikëse e kufjeve, një lidhës microUSB dhe një LED. Ndizet në dy ngjyra - e kuqe (kur karikoni ose kur fikni / ndizni kufjet) dhe blu (kur kërkoni pajisje, pulson periodikisht gjatë lidhjes, gjithashtu ndizet vazhdimisht blu kur pajisja është plotësisht e ngarkuar).

Tani le të lidhemi. Si subjekt testimi - i njëjti Xiaomi Redmi Note 2. Procesi i lidhjes është standard:
1) tërhiqeni levën në pozicionin "On" në kufje
2) ndizni Bluetooth-in në pajisjen tuaj dhe kërkoni një kufje, ajo quhet kështu:

3) shtypim lidhjen, kufjet do të kërkojnë një kod PIN - futim 0000 në telefon.
4) kufjet do të shpallin "Çiftim të suksesshëm" me një zë të këndshëm femëror - kjo është ajo, kufjet janë gati për të shkuar
Unë gjithashtu i kushtoj vëmendje shiritit të statusit në telefon (ju kujtoj - ky është MIUI V7) - një ovale e tillë u shfaq në qendër, tregon ngarkesën aktuale të kufjeve, ndërsa unë nuk instalova asgjë tjetër. Gjëra shumë të dobishme. Pse? Rreth tij do të jetë pak më i ulët (rreth një tarifë të ulët)

Përvoja operative:
1) diapazoni i funksionimit
Shkruar rreth 10 metra. Në realitet, edhe pak më shumë. Në të njëjtën kohë, tingulli nuk ndërpritet / shtrembërohet për shkak të rritjes së distancës nga kufjet - është po aq i pastër.
2) modaliteti "kursimi i energjisë".
Kufjet kanë një modalitet të kursimit të energjisë. ato. nëse brenda 10 minutave nuk mund të gjejë një pajisje për t'u lidhur (kërkon vetëm pajisjet me të cilat është lidhur tashmë), atëherë ndodh Fikja. Në këtë rast, leva, natyrisht, mbetet në pozicionin "On".
3) njoftimet
Ka edhe pluse edhe minuse.
pro- njoftimet janë vërtet të mira, të folura me një zë të këndshëm femëror, çdo fjalë është qartë e dëgjueshme. Për sa i përket kuptimit, ato janë të thjeshta ("Ndezja", "Çiftimi ...", "I suksesshëm", "Telefonata hyrëse", etj.), Unë mendoj se edhe ata që nuk janë veçanërisht të aftë në anglisht do të kuptojnë gjithçka në mënyrë të përsosur.
Minuset:
- me një karikim të ulët, fillon të përsëritet çdo 15 sekonda, në mënyrë që të jetë koha për të ngarkuar kufjet. Është e dobishme, po, por në realitet ju ende mund të bëni lehtësisht rreth 3-4 telefonata (në total - deri në 20+ minuta me siguri), dhe në modalitetin e gatishmërisë duhen një ose dy orë për të kaluar. Në të njëjtën kohë, nëse dikush ju telefonon dhe tarifa kalon pikën kritike gjatë një bisede, kufjet do të heshtin bashkëbiseduesin tuaj, duke shqiptuar frazën e tij, ndërsa ju nuk do të dëgjoni atë që po thotë bashkëbiseduesi. Prandaj, është më mirë të mos e çoni në një ngarkesë të ulët. Për fat të mirë, siç kam shkruar më lart - në Telefonat inteligjentë Android(të paktën - MIUI V7) tregon ngarkesën aktuale të kufjeve.
- sepse Unë e përdor këtë kufje në lidhje me Pebble Steel - ndonjëherë ndodh si vijon: ka një telefonatë hyrëse, kufja fillon me gëzim të thotë "Numri i thirrjes hyrëse" blabla (thotë numrat në anglisht)), ngriti dorën për të parë se kush po telefonon, shtypni butoni në orë për të pranuar thirrjen - thirrja pranohet, por kufjet nuk e kuptojnë këtë dhe vazhdojnë të diktojnë numrin më tej. Në të njëjtën kohë, bashkëbiseduesi në anën tjetër fillon të bërtasë "Ale, Ale", por ju nuk do ta dëgjoni këtë - sepse kufjet nuk janë në dijeni që telefonata është pranuar. Ndoshta diku ka një konflikt midis dy pajisjeve, ndoshta MIUI V7 është disi i përfshirë në këtë (tani është në versionin beta) - por në këtë rast është më mirë të merrni një telefonatë duke shtypur butonin e kufjeve.
4) koha e punës
Mirë. Nuk do të them se qëndron për një kohë shumë të gjatë, por është e pranueshme. Zgjat rreth një javë në modalitetin e ngarkesës "mbi mesataren", ndërsa shpesh ndizni radion / muzikën ndërsa ecni + flisni për rreth 3 orë. Karikohet për rreth 1 orë me një qindarkë.
5) cilësia e zërit
I kënaqur, seriozisht. Tingulli është i qartë, tregohet prania e kodekut apt-X.

Fusnotë e vogël në apt-X

Kodeku Apt-X përdor teknologjinë e përpunimit të audios ADPCM, e cila është një kompresim i të dhënave pa humbje me mbështetje për përpunimin 16 dhe 24-bit, dhe një gjerësi diapazon dinamik deri në 120 dB. Në fakt, ndryshimet midis tij dhe kodekëve MP3/AAC janë të njëjta si midis skedarëve audio të ngjeshur në MP3/WMA dhe FLAC/WAV. Në të njëjtën kohë, kodiku Apt-X mund të transmetojë audio të koduar në MP3 dhe AAC pa përpunim shtesë, pa degraduar cilësinë e tij.


Edhe nga ana tjetër më dëgjojnë qartë, pa gurgullimë, “zëra nga kova” etj. Më kujtohet kur po flisja në S301 të vjetër romak - ata shpesh thoshin se tingulli po gurgullonte dhe kërkonin ta thoshin përsëri. Kjo nuk ka ndodhur kurrë këtu.
E vetmja por - tingulli është i qetë. Ndoshta çështja është përsëri në MIUI V7 dhe ky problem mund të zgjidhet duke instaluar një lloj tingulli "përforcues" ala ViPER4Android, por kjo nuk shqetëson (e rëndësishme, mendoj nëse dëgjoni muzikë shpesh, por për këtë do ta merrja plotësisht -kufje me të drejta).

Vendimi është një kufje e mirë dhe e përshtatshme. Dëgjueshmëri e shkëlqyer, pa probleme me funksionin kryesor (bisedues), autonomi e mirë (një javë e plotë në modalitetin e përdorimit "mbi mesataren"). Nga nuancat - një tingull i qetë (më saktë, me volum mesatar), në disa vende njoftimi i integruar i bezdisshëm (e mbyll bisedën / muzikën në zero).

Epo, në përfundim - si duket kjo në fytyrën e fytyrës. Na vjen keq që jam i parruar - kjo javë ka qenë e vështirë :D

Kam në plan të blej +11 Shto te të preferuarat I pëlqeu rishikimi +13 +34

Bluetooth Remax RB-T8 Black është një kufje Bluetooth që jo vetëm duken elegant, por gjithashtu ofron funksionalitet maksimal. Era ose zhurma e jashtme nuk është problem, teknologjitë e reduktimit të ndërhyrjeve janë gjithmonë aktive. Kur aktivizohet, një zë i këndshëm do të njoftojë jetëgjatësinë e mbetur të baterisë, çiftimin aktiv ose çiftimin e humbur. Për lehtësi më të madhe, ka një kontroll me shumë butona në kasë. Për të pranuar një telefonatë, shtypni një herë, për ta refuzuar, mbajeni për 3 sekonda.

Karakteristikat e përgjithshme:

  • Prodhuesi: Remax
  • Vendi i prodhimit: Kina;
  • Pajisja: kufje Bluetooth;
  • Multipoint - mbështetje për dy pajisje: Po;
  • Koha e bisedës (në gatishmëri): Deri në 5 orë (deri në 120 orë);
  • Versioni i Bluetooth: 4.1;
  • Gama: 10 m;
  • Pesha: 9 g.

Prodhuesi rezervon të drejtën të bëjë ndryshime në dizajnin, dizajnin dhe pajisjet e pajisjeve të kufjeve Bluetooth Remax RB-T8 pa njoftim paraprak. Për të shmangur keqkuptimet kur blini pajisje, kontrolloni me shitësin për informacion. I gjithë informacioni në faqe është vetëm për referencë dhe në asnjë rrethanë nuk është një ofertë publike, e përcaktuar nga dispozitat e nenit 437 (2) Kodi Civil Federata Ruse. Ju lutemi vini re se informacioni më i saktë në lidhje me produktin, prodhuesin, jetën e shërbimit dhe periudhën e garancisë është në faqen zyrtare të prodhuesit. Informacioni i produktit i dhënë në faqen tonë të internetit është vetëm për qëllime informative. Prodhuesi rezervon të drejtën të ndryshojë konfigurimin e çdo produkti pa njoftuar organizatat tregtare. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me këtë produkt, ju lutemi kontaktoni menaxherët tanë. Ne do të jemi të lumtur t'ju tregojmë, në dyqanin tonë online Naviglon, që ndodhet në Moskë, ku të blini lirë (me një çmim të ulët), kufje Bluetooth Remax RB-T8 dhe si ta bëni atë siç duhet, në një mjedis afër shtëpisë, sikur të ishe në banesën tënde dhe të kishe nxjerrë një biletë me fat. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të përgjigjemi pyetjet e radhës që mund të keni, përkatësisht: garancinë, shërbimin, rishikimin, specifikimet, krahasimin. Nëse jeni të interesuar për telefona kinezë, tableta me shumicë dhe të vogla Huawei, ZTE, Meizu, LENOVO, THL, Xiaomi, ZOPO, OPPO, CoolPad, Jiayu, SJCAM, CHYI, X-Doria, Spigen, Supcase, iNEW, STAR, Pulid , HOCO , Orico, Baseus, Snowkids, Ringke, Nillkin, Bluedio, Ugreen, TOPK, ROCK, Eplutus, Ainol, Pipo, Cube, Ramos, Onda, Chuwi, Vido, iFive, KNC, OXO, Hyundai, iOcean, M-HORSE , Mpai , Ulefone lirë në Moskë, Shën Petersburg, Novosibirsk, Yekaterinburg, Nizhny Novgorod, Kazan, Samara, Omsk, Chelyabinsk, Rostov-on-Don, Ufa, Volgograd, Krasnoyarsk, Perm,. Voronezh dhe në Rusi, na pyesni për këtë.

Kufjet Bluetooth Remax RB-T8 janë të certifikuara dhe i nënshtrohen shërbimit të garancisë në territorin e Federatës Ruse.

Kufje Bluetooth Remax RB-T8 nga dyqani online Naviglon, një prodhues dhe shpërndarës kryesor i pajisjeve të certifikuara në Federatën Ruse dhe CIS.

Periudha e garancisë për kufjet Bluetooth Remax RB-T8 përcaktohet nga prodhuesi dhe specifikohet në kartën e garancisë.

Duke blerë kufje Bluetooth Remax RB-T8 në dyqanin tonë online, ju merrni një produkt cilësor dhe të certifikuar.

Nëse ka një gabim në përshkrimin e kufjeve Bluetooth Remax RB-T8, ju lutemi na tregoni në çfarëdo mënyre të përshtatshme për ju.

Pyetje nga klientët:

Pyetja më e shpeshtë nga klientët:

Vizitor:
Përshëndetje! Ju lutem më tregoni pse çmimet në dyqanin tuaj janë më të ulëta për kufjet Bluetooth Remax RB-T8 sesa për pjesën tjetër dhe ndonjëherë edhe shumë më të ulëta?


Përgjigje:
Përshëndetje! Dyqani ynë punon për një klient të rregullt, dhe jo në parimin e shitjes së kufjeve Bluetooth Remax RB-T8 një herë në javë me një fitim 100%. Faleminderit shumë që na pyetët! Ejani tek ne për të bërë pazar, do të jemi të lumtur t'ju shohim në dyqanin tonë!

Uebfaqja e dyqanit në internet në internet: 9 vite bashkë

Zyra në Moskë

105275, Moskë, 53, Budyonny Ave., ndërtesa 2, pavioni B13

mob_info